Terminale

Jedną z oferowanych przez nas usług jest dzierżawa terminali płatniczych. Akceptacja kart płatniczych na terminalu umożliwia przyjmowanie płatności za nabywane towary poprzez użycie kart płatniczych, kredytowych, czy debetowych. Przyjmowanie płatności kartą płatniczą jest coraz popularniejszą formą płatności w Polsce, a liczba osób korzystających z kart stale rośnie.

Almark proponuje również terminale umożliwiające doładowania telefonów, działających w systemie Pre Paid. Dysponujemy tu doładowaniami do wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się też doładowania w formie tradycyjnych „zdrapek”.

Możecie Państwo nabyć też u nas zestawy startowe obejmujące głównych operatorów sieci komórkowych: Orange, Plus, T-mobile, Heyah, Play, LycaMobile.

logo alm

Od 2010 roku ALMARK prowadzi sprzedaż zapalniczek. Jesteśmy kreatorem i właścicielem marki ALM. Sprzedaż zapalniczek obejmuje cały kraj. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów zapalniczek w Polsce...

Czytaj więcej

 

nieru

Dział nieruchomości komercyjnych, zajmujący się zakupem, sprzedażą i komercjalizacją powierzchni biurowych i handlowych.

Czytaj więcej

 

ul. Okrężna 25, 64-100 Leszno,
tel. +48 65 526 69 45, +48 65 526 65 32

mobile- tablet- tele- komp-1